لاکچری ترین دوره ی آموزش تحول ذهنی در ایران!

بنام خداوند مهر و خداوند جان خداوند بخشنده مهربان

دوستان عزیزم سلام

من امروز میخوام بیش از هر چیزی براتون از داستان زندگی خودم بگم. اینکه امروز من به عنوان مربی تحول ذهنی و نویسنده کتابهای تحولی صحبت می کنم و در فیلم ها و ویدئوها و شبکه های اجتماعی خودم، در سایت مدرسه تحول فردی فعال هستم یک سوال خیلی مهم پشت آن است؛ و یک دیدگاه و نگرش خیلی عمیق، و اون اینکه بالاخره یک روزی، یک داستانی باعث حرکت من به این سمت شد، و اون چیزی نبود به جز داستان ورشکستگی من، به معنی حقیقی کلمه و با شدت هرچه تمام.

من سال 92 به علت آنچه که امروز به آن شکست ذهنی میگویم در تمام عرصه های زندگیم با یک شکست همه جانبه مواجه شدم. دردناکی قضیه اینجا بود که من اصلا نمی دانستم که چه اتفاقی داره برام میفته، و ضرر و زیان های مادی من سرچشمه از ضرر و زیان ها و شکست های متعدد ذهنی من داره، اینجا بود که من در سال 92 بعد از فشارهای فراوانی که از نظر اقتصادی به من وارد شد، وارد عرصه شناخت ذهن شدم. قبل از آن ، به شدت تحت فشار مالی قرار گرفتم و ورشکستگی، تمام آنچه که من از نظر مالی و حالی جمع کرده بودم را از من گرفت. در اون واقعه، من به معنی حقیقی کلمه ورشکسته و بعد دل شکسته شدم.

امروز که با شما صحبت میکنم و از درآمد خیلی خوبی برخوردارم ، فقط یک عامل وجود داشت؛ تنها عامل تحول هرانسانی به نظر من، آموختن ثبات در مسیر درست است. چیزی که من بعد از ورشکستگی آموختم، این است که این مسیر درست وقتی دارای ثبات میشه که من ذهن خودم را خوب بشناسم، کارکرد و عملکرد ذهن را بشناسم و براساس آن حرکت کنم.

غم و غصه های فراوانی سراغ من آمد و بدهی های سنگین، این بدهی ها باعث شد که من به معنی عمیق جملات و کلماتی که امروز میگم ایمان داشته باشم.اون روز من، افسرده، دلگیر، غم زده و پراز مسائل منفی ذهنی و عملی شده بودم؛ تیره و ناراحت و درب و داغون. چیزی که باعث شد من از اون حالت با جیب های خالی به ثروت مناسبی طی سه سال برسم، ایمان آوردن به این نکته بود که تحول فردی یعنی ثبات در مسیر درست؛ من در مسیر درست ذهنی و عملی قرار نداشتم. بدهی ها فراوان بود؛ هرروز باید یک طلبکار را پاسخ می دادم و بدتر از همه اینکه دراین حین من به شدت دچار از هم گسیختگی ذهنی شده بودم. من نمی تونستم ذهن خودم را جمع کنم؛ من نمی تونستم این قضیه را باورکنم که این شکست، مال من بوده و باید بپذیرمش؛ در انکار قرار گرفتم و بعد همه چیز را منکر شدم و تلخ ترین لحظات تاریخ عمرم را تجربه کردم.

افسردگی و روی آوردن به قرص پیش روی من بود. من به شدت نیاز مالی داشتم، من به شدت حالم بد بود، اما یک روز به واسطه یک سوال عمیق با خودم روبرو شدم و درد تغییر را پذیرفتم؛ گفتم چرا باید این وضعیت برای من رخ بده و نتیجه اون چرایی به این نقطه رسید که ذهن من در موارد مختلف و وجوه مختلف دارای اشکالات فراوانی است.

نمی تونم پول دربیارم چون ذهنم معیوبه، چرخه معیوب ذهن را دارم طی می کنم، همانطور که این چرخه را در دوره تحول ذهنی درس میدم. پذیرشم ایراد داره، ارزش های زندگیم را نشناختم، من اصلا نگاه خوبی به پول نداشتم، من اصلا نگاه درستی به مقوله تجارت نداشتم و بعد شروع کردم به اینکه؛ پول درآوردن به شکل مثبت را انجامش بدم یک اتفاق بزرگ افتاد؛ اول بیزینس های متعدد دیگری را شروع کردم و خوشبختانه به سود خوبی رسوندمشون، بعد به این فکر کردم که تو چطور با این همه مطالعات، بیش از سی سال مطالعه مداوم کتب مختلف به این ازهم پاشیدگی ذهنی میرسی و اون بنده خدایی که اصلا انقدر مطالعه و تجربه نداشته چطور می خواد نجات پیدا کنه؛ اینجا شد سنگ بنای مدرسه تحول فردی و من با خودم عهد کردم کمک کنم به تمام کسانی که می توانند وارد دوره من شوند و از خدمات این دوره استفاده کنند و آنها را نه تنها از نظر ذهنی بلکه از نظر مالی هم کمک کنم.

البته دوره تحول ذهنی فعلا روی ذهن شما کار میکنه چون من معتقدم اکیدا جیب پر پول از ذهن ثروتمند میاد ،در حقیقت جیب ما وقتی پر از پول میشه که ذهنمون ثروتمند شده باشه، یعنی یک ثروت ذهنی ابتدا باید سراغ ما بیاد. این ثروت ذهنی چیست؟

فرا رفتن از تخریب های روح و روان خودمون، فرا رفتن از حرف های نگران کننده و سرد و نامطلوب مردم، پیدا کردن خودمون، روبرو شدن با تمام اشکالات خودمون و دریافت این موضوع که ما برای چه رسالتی تو این عالم خلق شده ایم.

دوره های تحول ذهنی من با توجه به نتایجی که از سراسر ایران با شاگردانم داشته ام، دوره خارق العاده و شگفت انگیزی بود. من معتقدم عامل بسیار مهمی که میتونه هر انسانی را نجات بده ثبات در مسیر درست است. و آموختن این ثبات در مسیر درست از رهگذر تحول ذهنی بدست می آید.

آدمی که یه روز برای تهیه مایحتاج ابتدایی زندگیش دچار مشکلات متعددی شد، امروز در حوزه تحول فردی با موفقیت کامل تدریس میکنه و با توجه به درآمدهایی که داره الان به راحتی زندگی میکنه. چیزی که باعث شد دوره تحول ذهنی را راه بندازم، همین گشایش در روح و روان خودم بود. در ابتدا من همانطور که در فیلم های سایت و شبکه های اجتماعی گفتم، خودم دوره خودم را به مدت 9 ماه طی کردم و بارها گفتم؛ این دوره را از دل زندگی و تجارب خودم و مطالعاتم بدست آوردم و بسیارکارگشا بود؛ همچنانکه 25 شاگرد من در دوره اول با موفقیت طی کردند و برخی نتایج دوستان در سایت و شبکه های اجتماعی منتشرشده که درهمین صفحه قابل مشاهده است.

هرچند تغییر درد دارد اما شدنی است. وقتی راهکارهای دوره تحول ذهنی برای افراد مختلف نتیجه بخش بوده است، پس احتمالا برای شما نیز نتیجه خواهد داد.

سپاسگزارم که در دومین دوره تحول ذهنی ثبت نام می کنید.چند پرسش از شما دوست عزیز دارم:

آیا تا کنون در سمینارها و دوره هایی شرکت کرده اید که تا مدتی انگیزه شما را بالا برده اند اما پس از آن،به حالت احساسی پایین تری سقوط کرده اید؟

آیا شده کتاب‌های بسیاری بخوانید اما در نهایت همچنان در انتخاب مسیر درست در بزنگاه‌های زندگی،سردرگم باشید؟

آیا در امور مهم زندگی،عموماٌ به سختی می‌توانیدتصمیم بگیرید؟

آیا احساس می‌کنید‌ گذشته شما سرشار از ناکامی و شکست بوده است؟

آیا زندگی خودتان را با دیگران مقایسه می‌کنید؟

آیا احساس می‌کنید به آن چیزهایی که حق تان بوده، در زندگی نرسیده‌اید؟

اگر پاسخ شما به حتی یکی از این پرسش ها نیز “بله”  است،دوتا خبر خوش برای شما داریم:

خبر خوش اول:

شما تنها نیستید.بیش از 90 درصد مردم، در زندگی خود سردرگم هستند و عموما نمی‌دانند برای چه دارند زندگی می‌کنند. اغلب خسته و افسرده و بی حال و انگیزه هستند و هرازگاهی هم که انگیزه و انرژی آنها بالا می‌رود، پس از مدت کوتاهی افت می‎‌کند. در حقیقت، حال خوب آنها خیلی موقتی است و هرگز دائمی و پایدار و با ثبات نیست.

خبر خوش دوم:

جای درستی آمده اید.ما راه حلی جامع برای همه این مسئله های ریشه ای شما داریم. ما دوره‌ای طراحی کرده‌ایم به نام دوره جامع « تحول ذهنی:شفای ذهن» طی این دوره، که تاکنون نتایج درخشانی روی شرکت کنندگان دیگر داشته است، شما می‌آموزید که از دست یک سری قفل و بست های ذهنی که سال ها شما را به اسارت گرفته بوده است، برای همیشه رها شوید.

درواقع، تضمین این دوره، حال خوب دائمی شما است؛ طوری که وقتی دیگران شما را ببینند، با تعجب بپرسند: «چی میزنی که اینقدر حالت خوبه؟!» تاکید می‌کنیم که این حال خوب، موقتی و بادکنکی نیست که فرداروز با فلان خبر و فلان اتفاق، بادش خالی شود. بلکه شما به سطح و ساحتی از « بودن » می‌رسیدکه از وجود شما و از درونی‌ترین بخش‌های وجود شما، پرتوی درخشان از «شادی حقیقی» دائماً می‌تراود و حال شما و دیگران را خوش می‌کند.

شما همین حالا با کلیک بر دکمه زیر می‌توانید در این دوره ثبت نام کنید؛یا همچنان به خواندن ادامه بدهید تا بیشتر با این دوره و اثرات شگفت انگیز آن آشنا شوید.

پیشنهاد می‌کنیم هم اکنون در این دوره ثبت نام کنید:


شما قول های بزرگی دارید می‌دهید،پشتوانه حرف های شما چیست؟

پرسش خوبی است، چون می‌دانیم چقدر زمان و پول صرف دوره ها یا آموزش هایی کرده اید که وعده های بزرگ می‌دادند اما در نهایت تاثیر چندانی در حال و زندگی شما نداشتند. اما اگر ما در خصوص دوره جامع « تحول ذهنی:شفای ذهن»  تا این اندازه مطمئن هستیم و نتیجه بخش بودن آن را گارانتی می‌کنیم، به چند دلیل است:

1 . مدرس این دوره، محمود پیرحیاتی، خودش یک بار دوره خودش را عملا طی کرده واثر آن را روی خودش سنجیده است. به گفته خود وی، شاید او تنها یا جزو معدود استادانی باشد که پیش از عرضه دوره‌اش به دانشجویان، آن را به طور کامل روی خودش اجرا کرده و به اصطلاح«باگ»های آن را درآورده؛ و ضمناً نتیجه‌بخش بودن آن را روی زندگی خودش دیده است. وی در یکی از فایل‌ های صوتی که در همین صفحه می‌توانید گوش کنید، بیشتر در این‌باره توضیح داده است.2 . دوره جامع « تحول ذهنی:شفای ذهن» را بیش از 25 نفر از نقاط مختلف ایران ( و با پیشینه ها و شغل ها و تحصیلات مختلف‌ ) طی کرده اند و همگی اذعان دارند که این دوره به شکل عجیبی بر حال، زندگی، روابط و … آنها تاثیر گذاشته که نمونه آن را در هیچ آموزش دیگری نمی‌توانند سراغ بگیرند. صحبت های عده ای از این شرکت کنندگان را در این صفحه می‌توانید ببینید و بشنوید.

3 . این دوره، کپی هیچ آموزشی نیست. یعنی تضمین می‌کنیم که هیچ دوره ای را در ایران و خارج از ایران نمی‌توانید بیابید که با روش ها و متد دوره جامع « تحول ذهنی:شفای ذهن»، که در عین ساده و قابل فهم و کارآمد بودن، بسیار عمیق و اصیل است، روی ذهن شما کار ‌کند. در آموزه های این دوره البته بسته به مورد، از نظرات و دستاوردهای صاحب نظران مختلف استفاده شده است، اما مدرس دوره همه آنها را منطبق بر آموزش های خویش کرده طوری که کاملا بر جان̗ دوره نشسته است و جزئی از وجود دوره جامع « تحول ذهنی:شفای ذهن» شده است.

4 . برخی آموزش ها در کشور ما، که از سوی تعدادی از استادان موفقیت ارائه می‌شود، برگرفته (یا به عبارتی،کپی /پیست!) از آموزش‌های خارجی هستند که برای مخاطب ایرانی و برای شرایط̗ مخاطبی که در ایران زندگی می‌کند، بومی نشده است. اما آموزش های دوره جامع « تحول ذهنی:شفای ذهن» کاملا ریشه در آداب و فرهنگ کهن و اصیل ایران‌زمین دارد و چنان شما را با خودتان آشتی می‌دهد و چنان شما را به ریشه های اصیل‌تان برمی‌گرداند که شاید اکنون در تصورتان هم نگنجد.

با توجه به این موارد، که تا حد ممکن موجز و خلاصه عنوان شد، ما کاملا به اثربخشی و نتیجه بخش بودن دوره جامع « تحول ذهنی:شفای ذهن» یقین داریم. اما افزون بر این، روش های پشتیبانی هم برای شما در نظر گرفته ایم که در ادامه می‌خوانید؛ و باز هم افزون بر آن، بازگرداندن وجه شما را در صورتی که در پایان جلسه چهارم به هر دلیلی از آن رضایت نداشتید، تضمین می‌کنیم. با این تفاسیر، هرگونه ریسک از سوی شما را برای شرکت در دوره جامع « تحول ذهنی:شفای ذهن» به صفر رسانده‌ایم و تنها می‌ماند تصمیم و همت شما که بخواهید« قدم در این راه بگذارید.»

پیشنهاد می‌کنیم هم‌اکنون در این دوره ثبت نام کنید:


آیا آموزش های این دوره «آسان» است؟

اگر مقصود شما از « آسان بودن» این است که دور هم بگوییم و بخندیم و خوش باشیم و یک سری مطلب آموزشی هم رد‌و‌بدل کنیم، پاسخ شما خیر است. ( البته در این دوره بسیارخوش خواهیم بود، در جای خودش. می‌توانید در خصوص آتش نشینی‌های مجازی، از دوستان شرکت کننده قبلی بپرسید!) اما باید بدانیم و آگاه باشیم که تغییر کردن، با «درد» همراه است.

تغییر و تحول فردی سخت است چون ما عموما نمی‌خواهیم درد آن را تحمل کنیم، چون بیشتر در پی لذت جویی ( لذت های موقت و گذرا ) هستیم و حاضر نیستیم برای رشد خودمان هزینه کنیم. ( و این هزینه فقط پول نیست).

اما باید یک بار برای همیشه به روی خودمان شمشیر بکشیم. به روی آنچه که ما را تنبل و بی عار می‌کند باید شمشیر بکشیم… دوستان عزیز! باید یک بار «پای این درد بایستیم.»

اما اگر پای این درد ایستادیم و اجازه دادیم که خود را در آینه کاملا تماشا کنیم، کج و کولگی‌های وجودمان را دیدیم و برای درست کردن آنها عزم داشتیم، آن وقت شیرینی ها و خوشی هایی را تجربه و درک و لمس خواهیم کرد که در تصور نمی‌‌گنجند.

شما اگر یک گوشی موبایل بخرید تا مدتی خوشحال هستید، اگر ازدواج کنید تا مدتی شاد هستید، اگر بچه دار شوید، خانه بخرید، مهاجرت کنید، کسب و کار خودتان را راه بیندازید، پولتان بیشتر شود و … همه این تغییرات̗ «بیرونی» تا مدتی شما را شاد می‌کند و پس از آن، سطح شادی شما به وضعیت قبل یا حتی پایین‌تر از آن افت خواهد کرد.

اما اگر یک بار برای همیشه زحمت و درد̗ تغییر «درونی» را به جان بخرید، صاحب شادی‌ای خواهید شد که جزئی از وجود شماست و هیچ اتفاق بیرونی نمی‌تواند آن را از شما بگیرد.

محمود پیرحیاتی مربی و مدرس تحول فردی و نویسنده کتاب «فقط آویزان خودت شو»، در این دوره به شما سخت خواهد گرفت؛ اما این سختی از روی مهر و از روی شناخت ذهن و فریب های آن است. اگر این سختی و اگر این سختگیری‌های مربی را به جان خریدار باشید، آن وقت در پی آن ، آسانی و آسودگی شگرفی را در تمام جنبه ها و در تمام لحظه های زندگی خود تجربه خواهید کرد ناگفتنی!

پیشنهاد می‌کنیم هم‌اکنون در این دوره ثبت نام کنید:دوره جامع « تحول ذهنی:شفای ذهن» شامل چه مراحلی است و چگونه برگزار می شود؟

این دوره شامل 11 گام است که طی 7 ماه(و در حدود 25 الی 30 جلسه) برگزار خواهد شد.

آموزش ها به صورت فایل‌های ویدیویی پادکست های صوتی، متن PDF و پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

و سپس تمرین هایی هست که شما باید انجام بدهید و آنها را ارائه کنید. تمرین ها توسط پشتیبان ها مورد بررسی قرار گرفته و نکات مهم و اشتباهات احتمالی به شما یادآوری شده و کمک می‌شوید تا در مسیر درست ثبات پیدا کنید.

مربی محمود پیرحیاتی نیز در طی دوره همراه شماست و به پرسش‌های شما پاسخ می‌دهد و در موارد لازم، برای اصلاح مسیر راهنمایی‌تان می‌کند.

و همانطور که گفته شد پشتیبان‌هایی هم(که خودشان شرکت کننده دوره نخست تحول ذهنی بوده‌اند) به طور نزدیک‌تر مسیر پیشرفت شما را پیگیری خواهند کرد.

آیا این دوره نیازمند حضور در کلاس است؟

این دوره به شکل اینترنتی(مجازی) بر بستر تلگرام برگزار می‌شود و نیازی به رفت‌و آمد و حضور در کلاس ندارد.

هزینه شرکت در این دوره چه مقدار است؟

خرج کردن برای دوره های آموزشی، به‌واقع « سرمایه گذاری روی خود » است و نه هزینه ای که از جیب می‌رود. شما مبلغی را که با پرداخت در این دوره روی خود سرمایه گذاری می‌کنید، صدها برابر بیشتر به شکل حال خوب دائمی و انرژی فراوان و بی‌پایان دریافت خواهید کرد. (و فکر کنید با این حال خوب و این انرژی بی‌پایان، چه ایده‌ها و رویا‌های پول‌سازی را که تا حالا به عقب انداخته بودید، می‌توانید محقق کنید!)

با این تفسیر، بهای شرکت در این دوره ۹۹۹۰۰۰۰ تومان (نه میلیون و نهصد و نود هزار تومان) است،

اما خبر خوب اینکه در صورت پرداخت نقدی 50% تخفیف میگیرید.

پیشنهاد می‌کنیم هم‌اکنون در این دوره ثبت‌نام کنید:


آیا بهای شرکت در این دوره کمی زیاد نیست؟

از پرسش شما سپاسگزاریم. اما برای قیاس قیمت، باید معیاری وجود داشته باشد. یعنی باید دید که مبلغ این دوره، در مقایسه با چه چیزی سنجیده می‌شود. اگر این مبلغ را با دوره‌های مشابه (که اصلا چنین محتوای غنی و اصیلی ندارند، به این شکل از مدرس انرژی نمی‌برند و تا این حد هم نتیجه‌بخش نیستند) مقایسه کنید، در خواهید یافت که بهای بسیار عادلانه و منصفانه‌ای برای دوره جامع « تحول ذهنی:شفای ذهن» در نظر گرفته شده است.

ضمنا اگر این مبلغ را بر زمان دوره ( 7ماه ) تقسیم کنید و هزینه های بازاریابی، اطلاع رسانی، پشتیبانی، تولید محتوا و… را در نظر بگیرید، در خواهید یافت که این دوره، برای برگزارکنندگان سود چندانی ندارد. ( نمی‌گوییم اصلا سود ندارد، چون اهل دروغ از نوع مصلحتی هم نیستیم چرا که معتقدیم که در دروغ فقط منفعت است نه مصلحت؛ و ضمن اینکه این دوره، بخشی از کسب و کار ما در مدرسه تحول فردی است و نخستین درس و اصل کسب وکار این است که اگر کاری سود مالی نداشته باشد، نامش را کسب و کار نمی‌توان گذاشت.)

اما فراتر از سود مادی و مالی، ما در پی سود «حالی» هستیم! یعنی می‌خواهیم حال شما خوب شود. ما نیامده‌ایم که فقط یک دوره به شما بفروشیم و بعدش با هم خداحافظی کنیم. دوره‌های جذاب و متنوع دیگری داریم( از جمله دوره شش محور تحول فردی و دوره«تحول عالی») که اگر علاقه مند بودید، می‌توانید پس از دوره جامع تحول ذهنی در آنها هم شرکت کنید تا پس از اینکه حالتان خوب شد و جای خودتان را در جهان از نو یافتید، در آن دوره‌ها آن حال را به فهم و درک و معرفتی از جنس دیگر ارتقا بدهید.

در حقیقت، ما در پی دوستانی هستیم اهل عشق و معنا که بتوانیم رابطه بلند مدتی از جنس نور و شور را با آنها شکل بدهیم. ( همین طور که تعدادی از دوستان شرکت کننده در اولین دوره جامع «تحول ذهنی» اکنون با میل خود و با شوقی زایدالوصف به عنوان پشتیبان در دوره جامع« تحول ذهنی:شفای ذهن» ایفای نقش خواهند کرد و هم‌اکنون تقریبا تمامی آنها می‌خواهند در دوره‌های عالی تر تحول فردی شرکت کنند.آیا می‌توان این رابطه‌ها را با هر رقم مادی مقایسه کرد و ارزش مالی روی آنها گذاشت؟!)

با همه این تفاسیر، کمترین رقم ممکن برای دوره جامع « تحول ذهنی:شفای ذهن» لحاظ شده تا اولا تمام افراد مستعد و مشتاق تغییر بتوانند در آن شرکت کنند؛ در ثانی افرادی که تعهدی برای تغییر خود ندارند و مدام در حال غر زدن به خودشان و عالم وخدا هستند، وقت خودشان و ما را دراین دوره نگیرند.

 

اگر شما هم متعهد و مشتاق تغییر دادن خود هستید و عزم جدی در این زمینه دارید

پیشنهاد می‌کنیم همین حالا در این دوره ثبت نام کنید:


هزینه “شرکت نکردن” در این دوره چه مقدار است؟

کافی است یک محاسبه ساده انجام بدهید و ببینید در بند اسارت‌های ذهنی ماندن، در بند گذشته و ناکامی‌ها و حسرت‌های آن بودن، نداشتن قانون اساسی ارزش‌ها برای زندگی، نپذیرفتن جریان زندگی، رفتار‌های مخرب و … تاکنون چقدر به شما خسارت زده و چه فرصت‌های بی‌نظیری را برای رشد و پیشرفت از شما گرفته است.

آیا می‌دانید در همین شرایطی که خیلی‌ها از اوضاع و دلارو قیمت‌ها و سیاست و همسر و فرزند و همکار و… می‌نالند و مدام غر می‌زنند ؛ عده‌ای هستند که :

کسب و کارشان روز به روز پیشرفت می‌کند

ارتباط خوبی با همسر و فرزندان خود دارند

وارد هر جمعی می‌شوند،شور و نشاط و انرژی مثبت را با خود به آنجا می‌برند

در حال تحقق رویاهای خود هستند

می‌توانند در شرایط ابهام، تصمیم‌های معقول و منطقی بگیرند

حالشان خوب است و از زندگی لذت می‌برند

و …کافی است شما حق ویزیت یکی دو بار مراجعه به پزشک یا مشاور و روان شناس را محاسبه کنید ( و میزان اثربخشی آنها را !) تا ببینید عدم شرکت در دوره جامع « تحول ذهنی:شفای ذهن»، با نتایجی که ما و آنها را – در صورت عزم شما به تغییر جدی و انجام پیگیرانه تمرین‌ها – تضمین می‌کنیم، چقدر هزینه‌های فراوانی را هم به جیب و هم به حال شما تحمیل خواهد کرد

اگر هنوز تصمیم به ثبت نام نگرفته اید کلیپ زیر را مشاهده نمایید

حالا تصمیم با شماست

الان برای حال بهتر خودتان سرمایه گذاری می‌کنید؛

یا اجازه می‌دهید زندگی برای شما هزینه بتراشد؟! 


این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

برای تمام شما دوستانی که:

از اینکه بار گذشته و ناکامی و حسرت‌های آن روی ذهن‌تان سنگینی می‌کند، خسته شده‌اید و می‌خواهید یک بار برای همیشه به‌درستی از این بار رها شوید.

از اینکه مرجعی از اصول ارزشمند ( قانون اساسی ارزش‌ها ) در زندگی خود ندارید و برای همین در تصمیم‌گیری‌ها و انتخاب‌های خود دچار شک و تردید و تاخیر هستید، خسته شده‌اید و می‌خواهید روشن و قاطع در زندگی تصمیم بگیرید و انتخاب کنید.

خسته شده‌اید که ذهن‌تان در پذیرش واقعیت زندگی و اموری که از دست و کنترل و اختیار شما خارج است، مقاومت دارد؛ و می‌خواهید یک بار برای همیشه، یاد بگیرید که چطور با جریان حقیقی زندگی همراه شوید.

می‌خواهید حالتان به شکل اصیل و اصولی از عمق وجودتان خوب شود.

می‌خواهید رویاهایتان را با شور و انرژی دنبال کنید.

می‌خواهید فارغ از اوضاع و شرایط بیرونی، سطح مطلوب انرژی خود را حفظ کنید و نه‌تنها خودتان انرژی داشته باشید، که به دیگران هم انرژی بدهید.

می‌خواهید در هر شرایطی، قدم‌های لازم و درست را برای تحقق ایده‌هایتان بردارید.

می‌خواهید رسالت حقیقی خود را در این جهان کشف و آن را محقق کنید.

به همه شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم این فرصت بی‌نظیر را از دست ندهید و حتما در این دوره شرکت کنید.

پیشنهاد می‌کنیم هم‌اکنون در این دوره ثبت نام کنید:این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

اگر دیگران (پدرو مادر، همسر، رئیس، حکومت ، خدا و …) را مقصر وضعیت کنونی زندگی خود می‌دانید و حاضر نیستید از این موضع عقب‌نشینی کنید.

اگر منتظرید یک نفر دیگر بیاید و زندگی شما را درست کند.

اگر منتظرید شرایط عوض شود و بعد کاری برای بهتر کردن زندگی خود انجام بدهد.

پیشنهاد می‌کنیم به خودتان و به ما و سایر شرکت کنندگان لطف کنید و در این دوره “شرکت نکنید.”

این دوره در طول هفته چقدر از من وقت خواهد گرفت؟

هفته ای یک جلسه 90 دقیقه‌ای راجع به مباحث دوره گفتگو خواهد شد و مربی با شرکت کنندگان به صورت آنلاین در گروه تلگرامی به گفتگو خواهد پرداخت. در کانال مخصوص دوره هم، مطالب و مباحث ارسال می‌شود.

پرسش‌های دیگری دارم، کجا بپرسم؟

می‌توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید تا دوستان در دفتر مدرسه تحول فردی، شما را راهنمایی کنند و پرسش‌هایتان را پاسخ بدهند.

۰۲۱۹۱۰۲۷۱۷۷

۰۲۱۴۱۲۵۶۲۷۷

مدرس این دوره کیست؟

pirhayati

محمود پیرحیاتی مدرس دوره جامع « تحول ذهنی:شفای ذهن» است.

وی نویسنده کتاب‌های :

فقط آویزان خودت شو

قاتل رویاهایت را بشناس

نشانی بهشت

من با دلت گفتگو می‌کنم (در حال آماده سازی برای چاپ)

مربی تحول فردی و برگزارکننده دوره‌های جامع تحول ذهنی

بنیان گذار مدرسه تحول فردی

محمود پیرحیاتی تجربه‌های گوناگون خود را در زمینه معماری، عکاسی، مدیریت کارگاه‌های عمرانی و راه اندازی کسب‌ و کار‌های موفق ، با آموخته ها و تجربه‌های خویش در زمینه کارکرد ذهن و نحوه ایجاد تغییر و تحول در آن ترکیب کرده؛ و آموزش های وی به گفته دانشجویانش ، اصیل ، اثرگذار و به حقیقت متحول کننده است. وی پیش از این دوره نخست«تحول ذهنی» را برگزار کرده که نتایج تعدادی از شرکت کنندگان این دوره را اینجا می‌توانید ببینید.

محمود پیرحیاتی به همراه علی اکبر قزوینی نیز دوره‌ها و آموزش‌های مشترک بسیار موفق را برگزار کرده است؛ از جمله دوره در جست‌وجوی افسانه شخصی و سمینار مسیر رسیدن از افسانه شخصی به پول. سال 96 نیز تور معنوی ، تفریحی، آموزشی قونیه (ترکیه)را با موفقیت در آذرماه و در ایام بزرگداشت مولانا برگزار کردند و سمینار پیام مولانا برای زندگی امروز را در تور یاد‌شده ارائه کردند.

پیشنهاد می‌کنیم هم‌اکنون در دوره « تحول ذهنی: شفای ذهن»ثبت نام کنید:این محصول شامل خدمات و گارانتی‌های زیر است:

خرید آسان و سریع:

با استفاده از تمامی کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب می‌توانید در تمام ایام سال و در هر ساعت از شبانه روز این محصول را سفارش بدهید. بلافاصله پس از پرداخت نهایی وجه، ثبت نام شما انجام می‌شود و از طریق ایمیل نیز برای شما ارسال می‌شود.

گارانتی 100% رضایتمندی شما:

این محصول شامل گارانتی 100% رضایتمندی شماست. ما می‌خواهیم این محصول به دست خواهان‌هایش برسد و زندگی آنها را به نحو مثبت تغییر بدهد. بنابراین اگر شما به هر دلیلی از خرید این محصول خوشحال نباشید، ما هم خوشحال نخواهیم بود. شما تا یک ماه پس از شروع دوره ، فرصت دارید در این زمینه تصمیم بگیرید. اگر 100% خوشحال و راضی نبودید، کافی است یک ایمیل بزنید و شماره کارت خود را بدهید. کل مبلغ پرداختی شما، بدون هیچ سوالی،کامل به حسابتان برگردانده می‌شود.

شما فقط یک محصول را برمی‌گردانید،و ما همچنان با هم دوست خواهیم بود.

sign

garanty bazgasht

ضمانت کارایی

ما  به  کاربردی  بودن  و  اثر گذار بودن آموزش هایمان  اطمینان  کامل  داریم.

چون  نه  تنها موفقیت  بقیه در عمل  به این تکنیک ها را به چشم دیده ایم بلکه موفقیت خودمان را هم مدیون همین تکنیک ها هستیم.

برای همین میپذیریم که ممکن است هزین کردن برای این محصول ریسک داشته باشد ولی ریسک آن را خودمان به گردن می گیریم.

اگر محصول ما باانجام راهکارهای ارائه شده در آن برایتان کار نکرد شما میتوانید، بدون هیچ قید و شرطی، وجهی که پرداخت کرده اید را از ما پس بگیرید.

پیشنهاد می‌کنیم هم‌اکنون در این دوره ثبت نام کنید:


یک نتیجه جالب از یک شاگرد ناشنوا

ویدیو‌ها برای دوستان ناشنوا،زیرنویس شده است. نکته اینکه یکی از شرکت کنندگان  در دوره نخست تحول ذهنی، یعنی خانم نرگس بیات ،ناشنوا هستند. ایشان که روزی به گفته خودش با خدا هم قهر بود، امروز به حالتی از بودن و شادمانی رسیده که با خودش و خدا و دوربین‌اش آشتی کرده و حتی یک نمایشگاه عکس هم به همراه محمود پیرحیاتی برگزار کرد که ( گزارش آن در روزنامه همشهری هم درج شد.)

پیشنهاد می‌کنیم هم‌اکنون در دومین دوره جامع « تحول ذهنی: شفای ذهن»ثبت نام کنید:


اگر برای شرکت در این دوره هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم این مطالب را ببینید:

دوست عزیز اگر می خواهید با ما در ارتباط باشید کافی است دیدگاه خود را در زیر برای ما ارسال نمایید

نظرات کاربران دوره

خانم رحیمه قربانی

سلام من در دوره اول تحول فردی شرکت کردم و الان در نیمه راه هستم و مشتاق رسیدن به مباحث پایانی.سال گذشته دنبال این بودم که راههایی برای کسب درامد عالی،بی دردسر،زیاد و… به کارمندی فکر نمیکردم …میخواستم کسب و کاری راه بیاندازم و به همه ارزوهام برسم تا ارامش ذهنی و روحی پیدا کنم .خیلی خیلی خیلی اشفته بودم و مدام با خودم و خدا حرف میزدم که دری رو برام باز کن…شکرگذاری،تجسم ،تکرار عبارات تاکیدی و… راههایی بود که چندین و چند بار رفته بودم…نتایح مقطعی داشت ولی بسیار سطحی و ناپایدار بود…غافل از خودم بودم… منتظر بود م جهان هستی با عبارات تاکیدی ثروت بیکرانی نصیبم کنه… تا اینکه با اقای پیرحیاتی اشنا شدم…ایشون ذهن من رو با برنامه ای اروم کرد…بهم گفتن که چه طور هدف بذارم …اولویت بندی کنم و حرکت… ذهنم اروم شد اما همچنان ناکام در رسیدن به اهداف…ایشون به من پیشنهاد دادن که در دوره تحول ذهنی شرکت کنم… باشک و تردید اغاز کردم…

مباحث اولیه در مورد پذیرش بود…خانه من از پایبست ویران بود…مدتها طول کشید تا مباحث رو‌درک کنم…من پول رو میخواستم برای ارامش…الان ارامش دارم و با قلبم راهها و درها برایم باز میشه…الان میدونم حتی درهای بسته هم باز هستند… در این دوره پذیرش خودم و شرایطم و ادمهای اطراف رو یاد گرفتم … یادگرفتم باج ندهم و باج نخواهم…تطهیر کلام،برنامه ریزی،بسته شبانگاهی و صبحگاهی و مدیریت تمام انچه که من رو از خودم دور میکنه رو‌یاد گرفتم… الان یک ادم شاد و شکرگزارم…به تعداد قابل توجهی در بدترین شرایط بعد از اشفتگی کوتاه میتونم برخودم مسلط بشم و تصمیم های به موقع و‌شجاعانه بگیرم…در بیشتر اوقات با مردم و جهان مهربان ترم…طلبکاریم از جهان،خدا،پدر و مادر و همسر و… کم و کمتر شده… دنبال راهکارهای منطقی و‌ تدریجی برای رسیدن به رفاه هستم…ذره ذره ی جهان افرینش رو دوست دارم…راه میروم و لذت میبرم از اینکه افریده شدم و فرصت بودن با مخلوقات خدا رو دارم… برنامه هایم رو مینویسم.عیب هایی که باعث ناکامی ام هستند رو پیدا میکنم …باخودم روراست صحبت میکنم و میدونم رسیدن یا نرسیدن من نتیجه تلاشم هست و منتظر معجزه نیستم… هنوز عیبهای رفتاری زیادی دارم و هنوز راه زیادی برای رسیدن به مطلوب …الان میدونم اگر تکرار نکنم و این عبارات تدریس شده جزء وجودم نشه حتما دوباره اشفته خواهم شد…یاد گرفتم باید ثبات در مسیر درست داشته باشم تا این حالت همیشه برای من بمونه …الان باور دارم تنها و تنها تلاش من ،من رو‌به هدفهام می رسونه وگرنه از کلاس ومطالب جز اثر سطحی و‌زودگذر ثمری نداره… دونستن این نکته و باور این من رو هزاران سال جلو انداخت و برای من تاثیرگذارترین اموزش این دوره بود… خدایا دوستت دارم و ممنونم که من رو‌با بهترین ادمهای این کره خاکی اشنا کردی… اقای پیر حیاتی از صراحت،صداقت ،علم ،شجاعت ،پیگیری،نجابت،لطافت،دقت ،سختگیری به جای شما و…بی نهایت سپاسگزارم … خدای مهربان به لحظه لحظه زندکی شما برکت و ارامش عنایت کند…

آقای ایمان رحمانیان

با سلام من از شاگردان دوره اول مدرسه تحول هستم. بدون هیچ اغراقی این دوره یکی از متفاوت ترین و بهترین دوره های آموزشی بود که پشت سر گذاشته ام. اثرات این دوره بر زندگی شما از همان روزهای اول هویدا خواهد شد و به مرور این آموزش ها تمام جوانب زندگی شما را تغییر خواهد داد. از کسب وکار گرفته تا ارتباطات و همه ی آنچه که در ذهن شما می گذرد. من به شدت این دوره را توصیه می کنم. بارها با خود گفته ام کاش روزی بشود که این چنین دوره هایی برای عموم مردم اجباری شود تا حال خوب به فرد فرد جامعه و سپس به کل جامعه منتقل شود.

خانم عصمت حاج واحدی

با سلام من حاج واحدی هستم از شاگردان دوره اول تحول ذهنی، به کلیه دوستان حضور در دوره را توصیه می کنم، علی الخصوص به کسانی که علاقه مند هستن بتونن ارتباطاتشون به گونه ای افزایش بدن که شادی و شادمانیشون را گسترش بدن، کسانی که گذشته ای داشتن ولی نگاهشون به حال هست، کسانی که خودشون را می خوان دوست داشته باشن و در نهایت کسانی که به دنبال یافتن رسالت شخصیشون هستن ولی راهش را به خوبی نمی دونن. در یک جمله اگر به دنبال حال خوب هستین در این دوره شرکت کنین

خانم محبوبه صلاحی

سلام دوستان جان تا حالا تو زندگیتون چند بار با درهای بسته ای مواجه شدید که یک قفل بزرگ داشته و نا امید مستاصل گفتید این قفل باز شدنی نیست که نیست و مانع حرکتتون شده اما اگر قرار بود این در با قفل بزرگش باز نشه مطمئن باشید جاش دیوار بود ، حالا که قفل هست پس کلیدی هم هست و امیدی برای باز شدن این در و حرکت دوباره پس باید به دنبال کلید بود برای ما دانش آموختگان دوره اول تحول ذهنی شرکت در این دوره و گوش دل سپردن به درسهای مربی کاربلدمون جناب محمود پیرحیاتی و اجرائی کردن انها در زندگیمون حکم کلید که نه حکم شاه کلید رو داشته و داره که سخت ترین قفل ها رو می تونیم با اون باز کنیم شرکت در این دوره بی نظیر رو به تمام شما دوستان جان پیشنهاد می کنم

خانم فاطمه محمودی

با سلام خدمت مربی گرانقدر استاد محمود پیرحیاتی انسانی که زندگیش را تجربه کرد و سراسر تجربه های خودش را در اختیار شاگردانش قرار داد. فاطمه محمودی هستم از شاگردان اولین دوره جامع تحول ذهنی اکنون که حدود یک سال از اولین دوره جامع تحول ذهنی می گذرد و من مشغول مرور دوره هستم فهمیدم که انسان چقدر می تواند پیشرفت داشته باشد، مراقب حال خود باشد، ذهنش را تربیت کند، عمیق شود تا هر موضوع، مسأله، اتفاق او را به هم نریزد. دوره استاد محمود پیرحیاتی از نظر کسب و کار نیز برای من نتایج خوبی داشت. از نظر جسمانی فوق العاده، از نظر ذهنی بی همتا در این دوره توان بخشیدن انسانها را آموختم و بیشتر فضای ذهنم که مشغول دیگران بود آزاد شد در این دوره یاد گرفتم خوم را بپذیرم و دیگران را هم. با توجه به تمام کمبودها، ایرادها و نواقص. در این دوره استقلال خودم را به دست آوردم. در این دوره یاد گرفتم چطور اعتماد به نفسم را به دست بیاورم. در این دوره یاد گرفتم چطور عزت نفس داشته باشم. از مربی عزیز و گرانقدر کمال تشکر را دارم. خدا را بی نهایت سپاس که این انسان شریف را در مسیر زندگی من قرار داد تا بعد از 40 سال بفهمم چگونه باید زندگی کنم. خدایا برای این نعمت از تو سپاسگزارم سپاسگزام سپاسگزام

خانم لادن شایان فر

سلام. لادن شایان فر هستم. دانشجوی اولین دوره ی تحول ذهنی! دوره ی بی نظیری که با هیچ کدام از دوره هایی که تاکنون شرکت کرده بودم،قابل مقایسه نیست… دوره ای از جنس زندگی و برای زندگی…که تاثیراتش را به لطف خدا در همه ی جنبه های زندگیم مشاهده می کنم. و واقعا نمی دونم از کدوم تاثیرش بگم؟! روند صحیح پذیرش که واقعا شفابخش هست…شناخت ایرادهای رفتاری و تمرین و تلاش برای رفع آنها به شیوه ی درست، مشخص کردن ارزش ها، تصمیم گیری های صحیح تر،صلح با خود و روابط بهتر با خانواده ،اطرافیان،محل کار …شجاع تر شدن…زوم شدن روی خود به جای دیگران…رهایی از سردرگمی…انضباط شخصی… یافتن دوستان بی نظیری و نابی که هم دوره ایم بودن (و ما به هم می گفتیم:همدل )و من نمی دونم از کجا می تونستم با همچین انسان هایی آشنا بشم… و حضور مربی دلسوز که حسابی بلده چجوری ذهن ما رو به مسیر درست هدایت و حمایت کنه. خدا را هزار بار شاکرم که منو به این دوره رسوند . این دوره در جان من اثر کرده ! آرزوی آرامش و عشق برای همگی دارم! ارادتمند

خانم نرگس بیات

از شاگردان دوره اول تحول ذهنی با مربیگری استاد محمود پیر حیاتی هستم. یادم هست قبل از شرکت در این دوره تحول ذهنی از شرایط خودم ناراضی بودم با اینکه شغل خوب تحصیلات عالیه و همسر مناسب خودم داشتم و هرکسی از دور مرا نگاه می‌کرد فکر می‌کرد درست زندگی میکنم و چقدر شادم ولی با تمام اینها مدام در اضطراب و نگرانی به سر می بردم خودمم دلیل دقیق آنرا نمی‌دانستم. با اینکه پیش مشاوره‌های حاذق و چند دوره موفقیت رفته بودم ولی همه ی اینها ظاهری بود عین فیلم راز که می گویند برو تجسم کن و از این حرفها… باز منو قانع نکرد. یکروز با خدا دردل کردم و گفتم چی میشد یک مربی هم داشتم که هم درونی باهام کار کند هم برونی… تا روزگار چرخید. دیدم جلوی مربی هستم و دارم آموزش های بنیادی و اساس از ریشه میبینم. این آموزش‌ها ی عمیق و ریشه دار و محکم بهم حس قدرتمند و شجاع بودن داد و متوجه شدم تمام اتفاقها و مسوولیت های زندگی بر عهده من هس. ایشون عینک سیاه را از چشمانم برداشتند و عینک خودم نه ایشان را بر چشمانم نهادند. تازه دیدم به به چقدر دنیا شفاف و درخشان شد. همان مسایل وجود داشتند ولی دیگر اذیتم نمی‌کردند. به رابطه نادرست 20 ساله خاتمه دادم و بار سنگین گذشته ها از دوشم برداشته شد و عاشق خودم شدم و با خودم و دیگران مهربان‌تر شدم. دوستان اگر می‌خواهید آرامش داشته باشید و شادمان حتما این دوره را شرکت نمایید. این دوره شفای ذهن خاص و منحصر به فرد هست و کاملا منطبق با فرهنگ ماست. به آرامش برسید بهتر میتوانید تصمیم بگیرید و یکی یکی درهای کسب و کار، مالی جسمانی حتی مطالعه کردن و ارتباط های موفقیت آمیز بر روی شما گشوده خواهد شد.شکی نداشته باشید.

آقای محسن زاهدی

سلام محسن زاهدی هستم از شاگردان اولین دوره تحول ذهنی. زندگی امروزی وادارمون میکنه که بابت هر قدمی که میخواهیم برداریم، اول تحلیل هزینه-فایده رو انجام بدیم. یه خبر خوب براتون دارم و اون اینکه اگر فقط سه گام اول این دوره رو متوجه بشین و درک کنید، تحلیل هزینه-فایده رو پاس شده میبینید و انگار که بقیه گامها رو دارید مجانی میگذرونید. با اطمینان بهتون قول میدم اگر گامها رو درست درک کنید و تمرینها رو مو به مو انجام بدین، تا پایان عمر، خودتون رو مدیون این دوره خواهید دید. اما به یک شرط و اون هم ثبات در مسیر درست. البته در مورد من سه گام اول (پذیرش، بازخوانی گذشته و قانون اساسی ارزشها)، گام پنجم (ترک رفتارهای مخرب) و گام هشتم (ساحت ذهن) عالی جواب داد. بنظرم دلیل عمده ای که این دوره برای افراد با سن و سال، تحصیلات وعقاید متفاوت جواب میده اینه که، اولا کپی پیست هیچ دوره داخلی یا خارجی نیست، ثانیا و مهمتر اینکه مربی خودش این گامها رو قبل از ما گذرونده و باهاشون زندگی کرده. خلاصه اینکه، اگر به این دوره دل بدین، گل رو زدین و بازی رو بردین.

خانم سمیرا نادری

با سلام و عرض ادب من سمیرا نادری هستم که به تازگی دوره تحول ذهنی را با استاد محمود پیر حیاتی به اتمام رساندم.در این دوره بسیار موثر بیش از همه یاد گرفتم خودم و ارزشهای خودم در زندگی باید برایم مهم و در الویت باشد با خودم بیشتر دوست شدم و درنتیجه به خالق مهربان نزدیکتر.بار سنگینی از گذشته در ذهنم داشتم که در این دوره و با کمک استاد توانستم آن را بسیار سبکتر کنم.کلا مطالب دوره بسیار مفید و کمک کننده هست به شرطی که خودمان هم همت و پشتکار لازم برای انجام تمرینها را داشته باشیم.مبحث بسیار اثربخش دیگر پذیرش بود که واقعا در تمام لحظات زندگی به کمکمان می آید و مطالب مفید دیگری که امیدوارم همه با گذراندن دوره از آنها بهره ببرند .با تشکر فراوان از استاد عزیزم محمود پیرحیاتی

خانم نسرین محمودی

با سلام . نسرین محمودی هستم از شاگردان اولین دوره تحول ذهنی .در تمامی زندگیم به دنبال حقیقت می گشتم . و از کلاسهای مختلفی بهره بردم اما ذهن من همیشه درگیر این موضوع بود که (حقیقت) چیست و کجاست . تا اینکه با جناب استاد پیرحیاتی آشنا شدم و با استفاده از دوره های ایشان فهمیدم حقیقتی که من به دنبالش هستم در وجود خودمه اما من آنرا در جای دیگری جستجو می کردم نکته به نکته دوره های ایشان اموزنده است مانند :پذیرش این موضوع به من خیلی کمک کرد بپذیرم و در کنار این پذیرش واقع بین باشم .فهمیدم چه چیزهایی برای من ارزشمند است .به این نتیجه رسیدم رفتارهای مخرب چه تاثیراتی در روح و روان من گذاشته بود که من بی خبر از همه اینها به دنبال چرایی همه چیز می گشتم.در این دوره فهمیدم که چقدر در دوست داشتن خودم کوتاهی کرده ام و به هین خاطر عزت و اعتماد نفس خودم را زیر سوال برده ام . به نظر من اگر کسی تمامی این نکته های تحول ذهنی را با مربیگری آقای پیر حیاتی در زندگیش پیاده کنه . آنوقته که به معنای واقعی حقیقت می رسه و اینجاست که میشه گفت با وجود سختیهای زندگی بهترین لذتها را می بری و به آرامش می رسی همه چیز لذت بخش می شود و در اصل دیدگاه تو به زندگی تغییر پیدا می کند .احساس خوشایندی می کنی ،مثل اینکه تازه متولد شده ای . خدایا سپاسگذار تو هستم با این نشانه ای که سر راهم قراردادی .